Psi Behawiorysta Zielona Góra Lubuskie - Zapisy, Konsultacje, porady

Szkolenie psów żyjących w mieście - nauka psiego posłuszeństwa od poziomu podstawowego po bardzo zaawansowany.

Behawiorystyka to inaczej nauka o rozumieniu psich zachowań - dlaczego tak a nie inaczej pies się zachowuje oraz co zrobić aby zmienić jego zachowanie.

Psi Behawiorysta Zielona Góra Lubuskie
Oferuje: zajęcia szkoleniowe dla szczeniaków - behawiorystyczne szkolenie szczeniaka można rozpocząć już po kilku dniach pobytu w Twoim domu. Daj tylko psu kilka dni na to aby oswoił się z nowym domem a potem już możemy rozpocząć treningi.

Zajęcia 1na1 - czyli indywidualne lekcje z behawiorystą - dużo praktycznych ćwiczeń do wykonywania z psem, które pomogą Ci rozwiązać problemowe zachowanie psa i pozwolą Ci cieszyć się grzecznym psem.

Warsztaty i seminaria dla osób zainteresowanych behawioryzmem zwierząt - zajęcia dla grup odnośnie psiej psychologii i behawioryzmu psów.

Pies i jego problemy behawioralne:

  • problemy związane z nauczeniem psa czystości - czyli pies robi siku w domu, nie wstrzymuje swoim potrzeb fizjologicznych w domu i załatawia się notorycznie w domu na podłogę lub dywan.
  • pies niszczy mieszkanie, pies gryzie przedmioty w domu powodując szkody i straty.
  • pies szczeka lub wyje gdy zostaje sam - pies nie umie zostawać spokojnie samemu w domu.
  • behawioryści pomagają zrozumieć opiekunowi psa podłoże psiego zachowania - “dlaczego pies się zachowuje tak a nie inaczej” - potem można różnymi metodami wpłynąć na psie reakcje.
  • agresja u psa - zachowania agresywne u psów przejawiają się w różnych kontekstach sytuacyjnych. Każde takie zachowanie trzeba dobrze przeanalizować i wtedy dobrać odpowiednie metody i ćwiczenia dla psa agresywnego.

Doradztwo i porady behawioralne dla psów

Musisz sobie uświadomić, że tylko od czasu do czasu zdarzają się spektakularne zmiany zachowania psa w godzinę - zwykle behawiorysta pokazuje Ci co robić i tłumaczy dlaczego dana metoda jest powinna być dobra dla Twojego psa, oraz ekspert wytłumaczy Ci zasady postępowania z psem w kolejnych dniach. Jednak to w Twojej mocy jest powtarzanie i utrwalenie tych nowo poznanych ćwiczeń tak aby pies codziennie to sobie przyswajał. Czasem potrzeba kilku tygodni pracy z psem aby zobaczyć efekty. Czasami jednak już po kilku dniach widać znaczącą poprawę w psim zachowaniu.

Cena wizyty psiego behawiorysty w Zielonej Górze:

Jeśli chodzi o behawiorystów to cennik to oscyluje on w granicach 100-150zł za godzinną wizytę domową na terenie miasta - obejmuje to rozpoznanie problemu i dobranie oraz zaprezentowanie odpowiednich technik czy metod pracy z psem. Zwykle potrzeba 2-3 takich wizyt aby psa wyprowadzić z poważniejszych problemowych zachowań.

Obszar działania psiego behawiorysty z Zielonej Góry:
Możliwe wizyty w miejscowościach gminy Zielona Góra: Barcikowice, Drzonków, Jany, Jarogniewice, Jeleniów, Kiełpin, Krępa, Łężyca, Ługowo, Nowy Kisielin, Ochla, Przylep, Racula, Stary Kisielin, Stożne, Sucha, Zatonie, Zawada, Barcikowiczki, Krępa Mała, Marzęcin, Przydroże.

Zamów wizytę domową - Umów się na wizytę i rozpocznij pracę z psem pod okiem eksperta:

https://www.olx.pl/oferta/psi-behawiorysta-zielona-gora-psi-psycholog-zoopsycholog-lubuskie-CID103-IDj02OL.html

Zapisy na porady behawioralne odnośnie psów odbywają się przez ten formularz:

https://www.olx.pl/oferta/szkolenie-psow-zielona-gora-oraz-okolice-nowosc-tresura-psow-w-domu-CID103-ID6laan.html